Mozilla Thunderbird – Ērti, ja lietojat vairāk nekā vienu e-pastu

E-pasta lietošana mūsdienās ir kļuvusi par neatņemamu dzīves daļu. Saziņai ar biznesa partneriem, jebkuru interneta resursu reģistrācijai un kopumā ērtai informācijas apmaiņai visērtāk ir lietot tieši e-pastu.

E-pastu saziņai izmanto apmēram 85% pasaules iedzīvotāju, turpretī sociālos kanālus vien apmēram 62%, kas vēl joprojām e-pastu notur daudz augstākā pozīcijā kā sociālos kanālus.

Daudzi no mums lieto pat vairākus e-pastus, turklāt dažādos e-pastu servisos. Viens e-pasts, kas tiek lietots darba vajadzībām, viens, kas tiek lietots saziņai ar draugiem un vēl viens, kas tiek lietots, lai reģistrētos jūsu izvēlētajos interneta resursos. Mēs iesakām pat izmantot atsevišķu e-pastu tam, lai reģistrētos resursos, kas, jūsuprāt, nav autoratīvi, taču jūs vēlaties saņemt kādu e-grāmatu (e-book),  atlaidi vai kādu citu vienreizēju piedāvājumu.

Bet kā gan pārvaldīt vienu vai vairākus e-pastus, lai nebūtu jāpavada pie datora pārāk daudz laika?

Mozilla Thunderbird ir tieši tas, kas jums vajadzīgs. Šī programma ir līdzīga Microsoft Office piedāvātajai – Microsoft Outlook, taču Thunderbird ir bezmaksas, daudz mazāka apjoma, un ir daudz draudzīgāka lietotājam. Interneta forumos arī daudzi uzskata, ka Thunderbird ir daudz drošāka. Arī mēs iesakām lietot Mozilla Thunderbird jūsu e-pastu pārvaldei.

Šādi izskatās uzstādīts Thunderbird, ar pievienotām 6 dažādām e-pasta kastītēm:

Mozilla Thunderbird izskats

Thunderbird jums ietaupīs laiku, jo visus jūsu e-pastus būs iespējams pārlūkot vienā vietā, kā arī jums vairs nebūs vēlreiz un vēlreiz dienu pēc dienas jāievada pieslēgšanās informācija dažādos e-pastu servisos. Pēc Thunderbird uzstādīšanas un vēlamo e-pastu pievienošanas programma automātiski katras desmit minūtes veiks jūsu e-pasta pārbaudi un paziņos par visām ienākošajām vēstulēm. E-pastu pārbaudes intervālu, kā arī citus uzstādījumus, iespējams mainīt, taču pamata iestatījumus mainīt nav nepieciešams.

Programma piedāvā ne tikai aplūkot jūsu e-pasta kastīti, bet arī izmantot visas pamata iespējas, kuras iespējams izmantot, lietojot e-pastu interneta vidē, kā arī daudz citu noderīgu iespēju.

Lietojot thunderbird, jums nebūs jāgaida, kad ielādēsies e-pasta servisa mājaslapa ar neskaitāmajām reklāmām un piedāvājumiem , jo e-pasta pārvalde notiek izmantojot POP3/IMAP protokolu. Tas ir daudzkārt ātrāks savienojums nekā tas, kad jūs izmantojat e-pastu web vidē.

 

Kādā no nākošajiem bloga rakstiem izveidosim soli pa solim Thunderbird uzstādīšanas instrukciju.

Posted in Produktu apskats