Par mums

TehPC SIA – mēs esam gados jauns uzņēmums, taču ar gados pieredzējušiem meistariem datoru servisā. Mēs vēlamies nodrošināt vislabāko kvalitāti pēc pasaules standartiem, lai jums nebūtu dators jāatstāj aizdomīgos kaktu kantoros Čaka ielā vai stacijas tunelī, tieši tādēļ esam viena no retajām datoru servisa firmām Latvijā, kura apkalpo klientus viņu pašu mājās un vienīgā kas to paveiks klientam ērtā laikā – no 18.00 līdz 22.00.

Atšķirībā no citiem datoru servisiem, mūsu mērķis ir izglītot lietotāju par potenciālajiem riskiem un tehniskajām problēmām datoru darbībā, lai mūsu ceļi krustotos pēc iespējas retāk, jo kāda gan jēga no meistara, ja tas jāsauc vizītē ik pēc mēneša? Ar detalizētāku informāciju par datora kopšanu un uzturēšanu, varat iepazīties mūsu blogā un sociālajos tīklos. Mēs esam tava datora jaunais labākais draugs.

Mēs saprotam, ka tev jau ir savs frizieris, zobārsts un pat mehāniķis, taču ceram, ka atbrīvojusies vakance uz „datoru spečuku”. Mēs ar prieku un argumentētu pieeju, vēlamies pieteikt kandidatūru šai pozīcijai.

Pat ja problēma izrādījusies lielāka nekā sākotnēji likās, nebēdā. Datoru meistars nogādās darbnīcā un jau nākamajā dienā atdos tavās gādīgajās rokās. Šobrīd strādājam tikai Rīgas robežās, taču nepieciešamības gadījumā varam vienoties arī par vietu ārpus Rīgas. Šobrīd cītīgi strādājam pie tā, lai atvērtu fililāles Limbažos, Salacgrīvā un citās Latvijas pilsētās.
Par-Mums
Kā būtu ar garantiju, jūs vaicājat? Nekādu problēmu – jebkurai mainītajai detaļai vai programmatūrai nodrošinam ražotāja garantiju.

 

Kontaktu sadaļā atradīsi visu nepieciešamo informāciju, lai runātu ar kādu no mūsu meistariem.